бред пит

Пронајдени се 136 резултати на тема „бред пит“
Радио Милева

Презентерот на временската прогноза на „Сител“, Спасе – Рола ја откри тајната на вечно младиот изглед на Бред Пит на Вимблдон: „К.. му е – двор му е“, јас да ви кажам! (ФОТО)

На неодамношното тениско финале на Вимблдон, актерската ѕвезда Бред Пит беше уловен како седи во централната ложа за да ги гледа Новак...
Радио Милева

Никому не му е јасно што мислеше Бред Пит кога го облече ова: „Вака изгледа кога ќе те стигне средовечна криза“ (фото)

Бред Пит (59) со своето најново модно издание предизвика многу коментари на социјалните мрежи. Актерот се појави во Њујорк на снимањето...
Радио Милева

Врската на Бред Пит со Емили Ратајковски беше шпекулација, а сега тој наводно е во врска со екс- сопругата на својот колега (фото)

По поврзувањата на Бред Пит (58) со Емили Ратајковски и Никол Потуралски, странските медиуми пишуваат дека актерот нашол нова среќа. Имено,...
Радио Милева

Џенифер го разголи телото но и душата: Анистон проговори дали Бред Пит ја оставил затоа што не можела да роди (фото)

  Познатата актерка Џенифер Анистон го разголи телото, но и душата за еден престижен магазин. Таа позираше за насловната страница...