болка

Пронајдени се 29 резултати на тема „болка“
Радио Милева

Тажен ден за Зоки – Фаци, остана без најмилата личност во животот, неговата мајка: „Во мене постои болка… извини за се’“ (ФОТО)

Познатиот естраден новинар и ТВ водител Зоран Василевски – Фаци вчера, 13 јули 2023-та на неговиот профил на Инстаграм сподели тажна вест…...
Радио Милева

Молитвата на Анастасија Ражнатовиќ ќе ги расплаче и најјаките: „Боже, дај ми сила да го прифатам она што не можам да го променам“ (фото)

Молитвата на Анастасија Ражнатовиќ изнудува солзи во очите. Животот, барем еднаш, на секој од нас ја докажа вистинитоста на изреката:...
Радио Милева

Мина Костиќ ја изгуби мајка си, а сега и се обрати со тажни зборови на нејзиниот посебен ден: Прекрсна беше, мајко наша …. (фото)

Пејачката Мина Костиќ на првиот ден од новата година ја загуби мајка си, која почина, а оваа тажна вест Мина ја сподели со своите следбеници...
Радио Милева

Задругарката ги загрижи фановите: Oбјави  фотографија па објасни што и се случило – „Не почувствував болка“ (фото)

Задругарката Далила Драгојевиќ предизвика бурни реакции кога на социјалната мрежа „Инстаграм“ објави фотографија на која се гледаат...
Радио Милева

„Лекарите ми рекоа дека можеби никогаш повеќе нема да одам”- Орландо Блум проговори за тешкиот период во животот (фото)

Актерот Орландо Блум за прв пат проговори за тешкиот период во својот живот. “Кога имав 19 години, паднав од третиот кат и го скршив...
Радио Милева

Поради зборовите на една жена пејачката не можеше да ги задржи емоциите и се расплака: Гоца Тржан откри дека и пишала жената со која била на ин витрo (фото)

Пејачката Гоца Тржан со сите на Инстаграм сподели што и се случило. Гоца открила дека и пишала жената која со неа била на вонтелесно...
Радио Милева

Луна Ѓогани откако го изгуби миленикот, имала интервенција, а еве како се опоравува по зафатот (фото)

Луна Ѓогани се огласи на социјалните мрежи по интервенцијата која ја имаше, а на своите следбеници им откри како се лечи по процедурата. Ѓогани...
Радио Милева

На Ацо Пејовиќ му се случи несреќа по несреќа: Пејачот скршен од болка, ги загуби мајката и најдобриот другар и менаџер, едно по друго (ФОТО)

За пејачот Ацо Пејовиќ оваа година беше една од најтешките во неговиот живот. Тоа го потврди и при неговото гостување во ТВ емисијата...