Радио Милева љубовта цвета

Старлетата му се качи, па го јавна разголена: Александра Суботиќ и „стариот фраер“ Пеца на возење како да се деца (ВИДЕО)

Старлетата му се качи, па го јавна разголена: Александра Суботиќ и „стариот фраер“ Пеца на возење како да се деца (ВИДЕО)

Расната старлета и однеодамна јутјуберка, сексапилната Александра Суботиќ конечно го живее животот со полни гради!

Таа сега на својот Инстаграм профил сподели како ужива во убавиот ден со невенчаниот сопруг Пеца додека се вози квад мотоцикл. Пеца е 24 години постар од Александра и веќе има еден брак и дете зад себе, но тоа не го спречува да ужива во лудото возење со партнерката.

Старлетата како по навика, му се качи, па го јавна онака разголена… па Александра Суботиќ и „стариот фраер“ Пеца тргнаа на возење како да се деца!

Ианку, Србија брмчеше за оваа двојка пред две години кога Пеца ја изневери со нејзината најдобра пријателка, исто така ријалити старлетата Маја Маринковиќ.

Контроверзниот бизнисмен Предраг Пеца Расповиќ и  Александра Суботиќ по раскинувањето со Маја Маринковиќ која направи проблем во оваа врска се смирија и го продолжија животот најдобро што може.

Се чини дека сега по овој скандал тие се сакаат повеќе од кога било досега, па затоа и старлетата ужива во возењето онака разголена… И не е важно што е фраерот и е четврт век постар, важно е таа да е задовол(е)на!

Фото: Инстаграм/sandrasuboticss

To top