Лице в лице

Северина за „Бекстејџ“ зборуваше за пеколот низ кој помина, па кажа: „Ќе преживеам!” (ВИДЕО)

Северина за „Бекстејџ“ зборуваше за пеколот низ кој помина, па кажа: „Ќе преживеам!” (ВИДЕО)

Една од најпопуларните хрватски и регионални музички ѕвезди, Северина, минатиот викенд одржа спектакуларен концерт во Скопје. Таа ја  крена на нозе македонската престолнина и како што вели самата, ова и е најдобриот концерт воопшто досега.

Непосредно пред да се качи на сцената во ,,Арената Борис Трајковски’’, Северина застана пред камерата на најгледаниот естраден ТВ магазин ,,Бекстејџ’’ каде што зборуваше за пеколот низ кој помина изминатиот период. Таа додаде дека сѐ што и се случило, се случило со причина и дека едноставно ќе преживее.

Погледнете го целото интервју во продолжение:

Фото: Стефан Самандов

Видео: Јутјуб/Бекстејџ медиа

To top