Радио Милева со голо га*е...

Познатата српска модна инфлуенсерка по фустан со гол грб до под задникот: „Тачкаста Мара“ ја прошета тангата по улица! ФОТО)

Познатата српска модна инфлуенсерка по фустан со гол грб до под задникот: „Тачкаста Мара“ ја прошета тангата по улица! ФОТО)

Познатата српска модна инфлуенсерка, Ивана Слипчевиќ, попозната на социјалните мрежи како „Тачкаста Мара“ избра многу провокативен стил за вечера со својот сакан. Долгиот црн фустан има толку многу гол грб, така што и се гледаше тангата кога чекореше по улица. Тој ја фотографираше и ја објави на својот Инстаграм профил.

Познато е дека Ивана е исклучително убава жена, но многумина ќе се запрашаат како се осмелила на вакво нешто?

Инаку, Ивана призна дека токму таа го завела богатиот бизнисмен Бранко Бабиќ, попознат како „кралот на веѓите“, а љубовта не ја кријат ниту на социјалните мрежи.

Мара и Бранко заминаа на патување, а „кралот на веѓите“ со оваа  папарацо фотографија уште еднаш се пофали со изгледот на новата девојка.

Фото: Инстаграм/ratkovcanin

To top