Радио Милева „БОДЕ ОЧИ“...

Одразот на сексапилната ТВ водителка Ана Радуловиќ мажите ги остави возбудени: „Огледалото и јас со години сме вљубени“ (ВИДЕО)

Одразот на сексапилната ТВ водителка Ана Радуловиќ мажите ги остави возбудени: „Огледалото и јас со години сме вљубени“ (ВИДЕО)

Водителката Ана Радуловиќ уште еднаш ги воодушеви своите следбеници со низата провокативни фотографии кои ги сподели.Ана  времето  поминато на Кипар меѓудругото го искористила уште еднаш  да го овековечи својот неодолив сексапил.

На фотографиите кои ги споделила на социјалните мрежи па сите имаме прилика да ги видиме, Радуловиќ позирала во црвен, едноделен костим за капање, а посебно внимание привлекува деталот на нејзините гради кои пливаат во длабокот деколте.

Водителката  се фотографирала во огледалото додека седела на креветот од својата хотелска соба, па иако не е разголена призорот е толку жежок и возбудлив, што е просто неодолив.
Во описот на нејзината објава Ана напиша: „Огледалото и јас сме вљубени со години“.

Според бројот на лајкови што ги гледаме под оваа објава, заклучуваме дека на многумина им се допадна ова издание на Ана.

Како и не би кога бујните атрибури кипат, телесниот раскош „боде очи“, а погледот не престанува да се кочи и му ја зема мерката она место каде фокусира зумот на камерата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Radulovic (@ana.radulovic)

Фото: Инстаграм/ana.radulovic

To top