Радио Милева секси ТВ убавици

Ивана Шопиќ и Ана Радуловиќ – двете српски водителки на заеднички ноќен провод: Сите очи вперени во цврстите гради, да не знаеш која е позгодна и посекси (ФОТО)

Ивана Шопиќ и Ана Радуловиќ – двете српски водителки на заеднички ноќен провод: Сите очи вперени во цврстите гради, да не знаеш која е позгодна и посекси (ФОТО)

Познатата водителка Ивана Шопиќ е многу активна на социјалните мрежи, па пред неколку дена објави фотографија од ноќно излегување.

Шопиќ беше во друштво на својата колешка, воедно и водителка на ТВ Пинк, ништо помалку сексапилната и телесно надарена Ана Радуловиќ.

Двете беа во елегантни изданија, а длабокодеколтираните фустани особено ги истакнуваа нивните бујни гради. Нивната телесна убавина, сексапилот, елеганцијата и изгледот им ги надополнија шминката и накитот што го носеа, а на споменатата фотографија ја гледаме Ивана како наздравува.

Под оваа објава само се редеа комплименти на сметката на овие две ултраатрактивни дами, а некои од нив се:  „Да живеат убавиците“, „И двете сте ѕвездени кралици“…

Фото: Инстаграм/sopicka_

To top