Радио Милева

(ФОТО) „Упс“: Под црвената маичка набрекнаа пупките на Марија Шерифовиќ!

(ФОТО) „Упс“: Под црвената маичка набрекнаа пупките на Марија Шерифовиќ!

Пејачката Марија Шерифовиќ се појави на снимањето на „Ѕвездите на Град“ каде секако ја пречекаа медиумите.

Таа се прошета пред новинарите во црвена маичка под која и наѕираа пупките, а пак фотографите тоа не го испуштија од вид, па веднаш се најде во забавните рубрики на српските портали.

фото: Рајко Ристиќ/Рас Србија

Оваа глетка изненади многумина, а се забележува дека не носи градник со потполнки, туку таков без истите. Ова речиси и да не и се случува на пејачката ама дојде и до таков момент.

Видно расположена таа се упати кон студиото на „Гранд“ продукција. Инаку, на 17-ти месецов таа има концерт во Скопје.

фото: Рајко Ристиќ/Рас Србија

Останати вести од Радио Милева