здравствена состојба

Пронајдени се 11 резултати на тема „здравствена состојба“
Радио Милева

Заменик директорот на болница каде е сместена Марина Туцаковиќ проговори за нејзината здравствена состојба: „Многу е лошо, сè уште е во животна опасност““

Марина Туцаковиќ во вторникот беше хоспитализирана во клиничката болница Драгиша Мишовиќ, каде и беше пружена целосна медицинска нега...
Радио Милева

Марина Туцаковиќ е позитивна на корона и е приклучена на кислород: Се огласи нејзиниот син и откри каква е нејзината здравствена состојба

На Марина Туцаковиќ во текот на вчерашниот ден (14.09.2021) и се влошила здравствената состојба поради што нејзиниот син преку Твитер побара...
Радио Милева

„Може да дојде до смртен случај, едниот бубрег му откажа“: Познат лекар, пријател на Дарко Лазиќ проговори за неговата здравствена состојба

Пејачот Дарко Лазиќ изгледа одлично и се повеќе се занимава со својот стајлинг и физички изглед. Познатиот пејач ослабе 75 килограми,...
Радио Милева

Откако Велевска откри дека дефинитивно е крај на бракот, се огласи и сопругот кој вели дека таа има здравствени нарушувања!

Фолк пејачката Елена Велевска девовиве преку естрадниот ТВ магазин „Бекстејџ“ откри дека со сопругот Марјан не успеале да најдат...
Радио Милева

Мајката на Бритни Спирс очајна поради здравствената состојба на ќерката, од судот побарала да учествува во лекувањето

Пејачката Бритни Спирс кон крајот на април излезе од психајатрска болница, меѓутоа нејзината мајка Лин Спирс е загрижена за нејзината...