запроси

Пронајдени се 21 резултати на тема „запроси“
Радио Милева

Српската стралета го запроси новиот сопственик на Твитер: Наташа Шавија „ја побара раката“ Илон Маск (ФОТО)

Најбогатиот човек во светотот Илон Маск е една од главните теми во сите светски медиуми. Покрај производството на електрични автомобили...
Радио Милева

Се сврши пејачот Јасмин Алиевски: Македонската „Гранд ѕвезда“ ја побара раката на саканата, а таа кажа – „Да“! (ФОТО)

Јасмин Алиевски пошироката јавност го запозна по неговото повеќекратно учесто во најпопуларното музичко талент шоу “Ѕвездите на Гранд“...
Радио Милева

Новопечениот македонски репрезентативец ја запроси саканата со веренички прстен: Ердал Ракип ја побара девојката за жена (ФОТО)

Членот на фудбалскиот клуб Малме од Шведска и новопечен македонски репрезентативец Ердал Ракип ќе се жени. Тој има македонско потекло...
Радио Милева

„Моето најубаво добро утро“: Стефан Величковски во Истанбул ја запроси својата девојка, водителката Ана Николовска

Стефан Величковски публиката го памети по неговото учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Имено, Стефан учестуваше...
Радио Милева

Момчето ја запроси Нина Ѓогани која има само 15 години: И помалата ќерка на Анабела и сестра на Луна ќе се мажи? (ФОТО)

Помалата ќерка на Анабела Атијас и помала сестра на Луна Ѓогани, 15-годишната Нина на својот Инстаграм профил објави вест со која ги остави...
Радио Милева

Фудбалерот на Партизан ја изненади својата девојка: Урошевиќ ја побара Ива за жена, додека таа ги дуваше свеќите на роденденската торта (ВИДЕО)

Слободан Урошевиќ, еден од најпознатите фудбалери на Партизан, покажа дека сè уште има романтични момчиња кои знаат да ги изненадат...
Радио Милева

Момчето со кое танчарката Уна Грујиќ сними филмче за возрасни, јавно ја „запроси“ среде нејзиниот настап во преполниот клуб (ВИДЕО)

Поранешната учесничка во ријалити шоуто „Малдиви“, Уна Грујиќ, која неодамна беше во центарот на вниманието на медиумите поради приватните...