заби

Пронајдени се 12 резултати на тема „заби“
Радио Милева

Вака изгледаа „Ѕвездите на Гранд“ пред да станат славни: Првите пари ги потрошиле на ставање силикони и заби (ФОТО)

Едно од најпопуларните музички натпреварувања секако  се „Ѕвездите на Гранд“, кое од првиот ден на емитувањето привлекува голема...
Радио Милева

Постапката траеше долго: Сека Алексиќ направи естетска корекција која веднаш се забележува (фото)

Српската пејачка Сека Алексиќ на социјалните мрежи се пофали со новиот изглед, а веднаш потоа доби стотици позитивни коментари од фановите. Имено...
Радио Милева

Големата трансформација на Рада Манојловиќ: Насмевката од илјадници евра – од хендикеп, до главен адут! (ФОТО)

Од селско девојченце какво што беше кога се појави во „Ѕвездита на Гранд“ во 2003 година, до ден денешен, Рада Манојловиќ многу се промени....
Радио Милева

Жика Јакшиќ и се извини, откако претходно ја навреди публиката: „Кој ги нема сите заби нека не се смее… да не ни го расипе кадарот“ (ФОТО)

Жика Јакшиќ и се извини на публиката на снимањето на „Никогаш не е доцна“  за шегата со забите и рече дека немал намера да навреди никого! Откако...
Радио Милева

Заради зборовите на оваа колешка, Рада Манојловиќ отрча да стави нови заби: „Мене момчињата не ми наоѓаа маани, туку медиумите“ (ФОТО)

Како и многу други кандидати, така и Радмила Манојловиќ пред неколку години мораше да го трпи судот на членовите на жирито на „Ѕвездите...