заби

Пронајдени се 29 резултати на тема „заби“
Радио Милева

Хејтерите „удрија“ по Тијана Дапчевиќ – „среди си ги забите!“: На ваквиот дрзок коментар таа не остана имуна и возврати без заобиколување (фото)

Пејачката Тијана Дапчевиќ периодов е доплнително актуелна со своето учество како судија во „Пинкови ѕвездички“. Таа моментално има...
Живот и Стил

Сакате ли да ја дочекате Новата Година со бисерно бели заби и блескава насмевка и професионално да ги избелите вашите заби во домашни услови? BioWhiten го може токму тоа!

Сакате ли да ја дочекате оваа Нова Година со бисерно бели заби и блескава насмевка, и да ги избелите вашите заби како што тоа го прават...
Радио Милева

Вака изгледаа „Ѕвездите на Гранд“ пред да станат славни: Првите пари ги потрошиле на ставање силикони и заби (ФОТО)

Едно од најпопуларните музички натпреварувања секако  се „Ѕвездите на Гранд“, кое од првиот ден на емитувањето привлекува голема...
Радио Милева

Постапката траеше долго: Сека Алексиќ направи естетска корекција која веднаш се забележува (фото)

Српската пејачка Сека Алексиќ на социјалните мрежи се пофали со новиот изглед, а веднаш потоа доби стотици позитивни коментари од фановите. Имено...