вторпат

Пронајдени се 23 резултати на тема „вторпат“
Радио Милева

Се жени бившиот на Емина Јаховиќ? Неговата девојка со една објави најави дека ќе има свадбени ѕвона?

Бившиот сопруг на Емина Јаховиќ, Мустафа Снадал го прослави својот 52 роденден. По тој повод, неговата сегашна девојка објави нивна заедничка...
Радио Милева

Димитар Андоновски ќе стане татко по вторпат, а еве како изгледа неговата сопруга во поодмината бременост (фото)

Пејачот  Димитар Андоновски наскоро повторно ќе се реализира во улогата на татко. Имено, Димитар и неговата сопруга Христина oчекуваат...
Радио Милева

Анастасија Деа и Богдан Илиевски – Бетмен повторно ќе станат родители: „На Дениција и е исполнета желбата, ќе си добие „бато“ (фото)

Maкедонската водителка и новинарка Анастасија Деа Богданоска е бремена и по вторпат ќе се реализира во улогата на мајка. Имено, Анастасија...
Радио Милева

Ѕвездата од клупата на Реал никако да го погоди голот, ама затоа прецизно гаѓа на друго место: Лука Јовиќ одново ќе стане татко (ФОТО)

Софија Милошевиќ, познатата српска манекенка и топ модел, по вторпат е бремена со својот партнер, фудбалерот на Реал – Мадрид, Лука...