викторија сикрет

Пронајдени се 16 резултати на тема „викторија сикрет“
Радио Милева

Скопјанката Андријана Петрушовска повторно „крена прашина“, овој пат како ангел на „Викторија сикрет“ во „Ѕвездите на Гранд“ (фото + видео)

Скопјанката Андријана Петрушовска во саботното издание на актуелната сезона на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ кое е пред крајот,...
Радио Милева

Елиф Елмас ѝ подари долна облека, кадифено мече и букет рози на анонимна девојка, а јавноста за малку ќе го ставеше на нејзиниот список! (ФОТО)

Не тајна ниту непознато дека нашиот Елиф Елмас важи за фудбалски дијамант, кој со уште малку „брусење“ и среќа, лесно може да  ја достигне...
Радио Милева

Првпат по 24 години откажана најсекси ревијата на светот: „Викторија сикрет“ разочара, а ова е причината!

Спектаклот на „Викторија сикрет“ нема да се одржи оваа година, вест која во целост ги шокираше милиони луѓе кои едвај чекаа да ги видат...
Радио Милева

Еве кој ангел од „Викторија Сикрет“ годинава ќе го носи градникот од милион долари – вака изгледа во него (фото)

Русокосата шведска манекенка Елса Хоск изгледа како милион долари, а наскоро за неа ќе може буквално да се каже дека толку вреди. Имено,...
Радио Милева

Кога ангел на „Викторија сикрет“ ќе се појави на плажа 12 дена по породување: „Ако имате нешто лошо да кажете, прво погледнете се себе“

Ангелот на „Викторија Сикрет“ Кендис Свонпул (29) уживаше на плажа со синот, веројатно свесна за фактот дека сите очи, но и објективите...