соработка

Пронајдени се 18 резултати на тема „соработка“
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ се појави полугола на емисија: Деколтето удолу длабоко до пупачето, а фустанчето од кусо-покусо, па и ѕирна „мачето“ (ВИДЕО)

Српската старлета  и поранешна ријалити учесничка  Тамара Ѓуриќ директно од Златибор се појави на снимањето една од најгледаните ТВ ...
Радио Милева

Кристина Димитриевска „раскомотена“ на „интимна дужба“ со ДЈ Боно, кој прво ја гушкаше, па ја праша: „Имаш дечко“? (ФОТО)

На Кристина Димитриевска по неодамнешниот севте јавен музички настап во Велес, по се’ изгледа дека и тргна… Соработката со некои...
Радио Милева

Мили проговори за соработката со двете најголеми ѕвезди: „На Цеца и платив 600 000 евра за Ушче и утредента ме „шутна“, а еве зошто ја прекинал соработката со Брена

Александар Милиќ Мили досега не зборуваше јавно за прекинувањето на соработката со Цеца Ражантовиќ за која заедно со Марина Туцаковиќ...
Радио Милева

Некогаш настапуваа заедно, па беа „скарани“, а сега повторно блиски: „Вкусот на традицијата“ или животното искуство одново ги зближи Ирена Спасовска и Адријана Алачки? (ФОТО)

Ирена Спасовска и Адријана Алачки, заедно? Многумина изненадени од дружбата или соработката на двете фолкерки, но овој пат на друго...
Радио Милева

„Постојано имам проблем со неа“: Дејан Миличевиќ откри детали од соработката со Цеца какви никој не очекуваше

Бидејќи ги обединува повеќе од две децении успешна соработка, но и блиски пријателски односи, слободно може да се каже дека малкумина...
Радио Милева

Дарко Димитров проговори за соработката со Анастасија Ражнатовиќ, Наташа Беквалац…„Кај мене нема ѕвезди, јас сум ѕвезда“ (видео)

Српската естрада се почесто е на гости во Скопје, но не само за настапи, туку и по парче музичка уметност. Во последно време во студиото...
Радио Милева

Овој македонски кандидат не само што влезе во финалето на „Ѕвездите на Гранд“ туку постигна и соработка со продукцијата

Остануваат уште неколку емисии до крајот на финалето на „Ѕвездите на Гранд“  и завршувањето на сезоната 2018/2019 година. Оваа година во...