шерон стоун

Пронајдени се 36 резултати на тема „шерон стоун“
Радио Милева

Шерон Стоун првпат проговори за ужасните семејни трагедии: „Го изгубив братот и 11 месечното внуче, се’ ми е уништено“

Шерон Стоун го загуби својот сакан брат во февруари од ненадеен и фатален срцев удар. Братот на познатата актерка година и пол пред смртта...
Радио Милева

„Жените немаат простор да зборуваат за ова“: Шерон Стоун ја откри својата болна животна приказна за 9-те спонтани абортуси кои ги доживеала

Познатата актерка Шерон Стоун откри дека имала девет спонтани абортуси, а нејзината приказна пред јавноста ја поттикнала американската...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ во новиот спот како Шерон Стоун во познатата секси сцена: „Ниски страсти“ со прекрстување нозе во „Извини“ (ВИДЕО)

Анастасија Ражнатовиќ денес 25 мај, 2010  година го слави 23-от роденден и по тој повод реши да ја почести и изненади својата публика со дури...
Радио Милева

Годините не и можат ништо: Шерон Стоун се соблече во бикини во седмата деценија и ги собра сите комплименти (фото)

  Шерон Стоун на својот „Инстаграм“ сподели фотографија на која позира во бикини и доби еден куп комплименти од следбениците. Фотографирана...
Радио Милева

Имаат преку 60 години, а изгледаат подобро од кога и да било: За овие познати дами времето како да застанало

Врз основа на нивниот изглед нема да погодите колку години имаат овие познати дами. Благодарение на добрата генетика, нега или естетска...
Радио Милева

Учесничката во „Парови“ како Шерон Стоун: Додека се скубеше, ги рашири нозете и го покажа меѓуножјето, а не носеше гаќички (ФОТО)

Вчера, 9 септември 2020 г. во попладневните часови, учесничките на „Парови“ се подготвуваа за забава во дворот на луксузна вила, избираа...
Радио Милева

Сестрата на Шерон Стоун која е заразена со корона се огласи од болница: „Се борам за секој здив, ве молам носите маски“

Актерката Шерон Стоун на својот „Инстаграм“ објави дека нејзината сестра Коли Стоун се бори со коронавирус. „Мојата сестра Коли, која...
Радио Милева

Шерон Стоун на 62 години во бикини: Од фатална русокоса, до секси бабичка… доволно згодна се’ уште да заведе! (ФОТО)

Ѕвездата од филмот „Основен инстикт“, објави фотографии во бикини. Генерациите пораснаа со филмовите на Шерон Стоун, а американската...