ријалити

Пронајдени се 26 резултати на тема „ријалити“
Радио Милева

Учесниците во новото ријалити „Бар“ организираа модна ревија па се разголија: Голотија, згодни тела, секси долна облека и бујни облини (ВИДЕО)

Натпреварувачите во новото реално шоу „Бар“ на Телевизија Курир решија малку да се забавуваат, па приредија домашна модна ревија! Додека...
Радио Милева

Гола само по танга: Маја Маринковиќ на ТВ гледачите на реалното шоу „Задруга“ им ја разубави новогодишната ноќ (ВИДЕО 18+)

Ријалити ѕвездата Маја Маринковиќ цела вечер размислуваше што да облече за новогодишната прослава во празничното издание на реалното...
Радио Милева

Беше учесник во „Операција триумф“ со нашиот Александар Белов, потоа влезе во релано шоу, па ја ожени својата професорка: Вака денес изгледа Никола Сариќ-Сајко (ФОТО)

Никола Сариќ – Сајко се прослави со учеството во „Операција триумф“ заедно со нашиот Александар Белов во 2008 година. Уште тогаш важеше...
Радио Милева

Само што влезе во „Бар“, веднаш направи „дар-мар“: Жешката Ксенија Крањец е сон на сите мажи и во новото ријалити и на најзината „страница за возрасни“ (ФОТО)

Учесничката во најновото реалното шоу „Бар“, Ксенија Крањец од Словенија, веднаш штом влезе, направи хаос меѓу учесниците на шанкот! Атрактивната...
Радио Милева

Уште во првата емисија падна кавга во новото ријалити „Бар“: „Нејзе кога ќе ја е*еш, треба и ци*ките да и ги врзеш“! (ВИДЕО)

Новото риалити шоу на телевизија Курир почна вчеравечер, а натпреварувачите веднаш направија хаос на самиот влез. Ивана Враниќ Рудиќ,...
Радио Милева

Ова се натпреварувачите во новото ријалити „Бар“: За пари буквално касам, ме привлекува безобразлук, со моите атрибути постигнувам се’…“ (ВИДЕО)

Реланите шоу програми „Задруга“ и „Парови“ добиваат конкуренција. Од денеска на српската телевизија Курир започнува да се емитува...
Лице в Лице

Га*ето на Теодора Џехверовиќ го протресе Скопје: „Не сакам да ме ставаат во ист кош со поедини ријалити ликови“ (ВИДЕО)

Неодамна таа го доби епитетот „кралица на бакшишот“ со оглед на тоа што за само неколку минути заработи огромна сума на пари. Но, пејачката...
Радио Милева

Ова се најголемите „ријалити гради“: Маја Маринковиќ ги покажа новите силиконски импланти од 1400 кубика? (ФОТО)

Поранешната, а можеби наскоро и идна ријалити натпреварувачка  Маја Маринковиќ ги симна завоите, па и ги покажа новите „ремонтирани“...
Радио Милева

Фатална русокоса влегува во „Задруга 5“: На Наталија и нуделе „цело богатсво“ да го заведе и тајно снима Новак Ѓоковиќ (ФОТО)

Наталија Шчекиќ крена голема медиумска прашина уште пред да влезе во петтата сезона на реалното шоу „Задруга“. Таа откри дека наводно...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ јавно и се закани и на Кија Коцкар: „Знаш колку такви јас имам „поминато“ покрај ВЦ школка во тоалетот?“ (ФОТО)

Поранешниот криминалец и затвореник Кристијан Голубовиќ повторно јавно и се закани на некогашната победничка на „Задруга“, денес...
Радио Милева

Зорица Марковиќ „распали“ по српските ријалити ѕвезди: „Сите нив јас би ги згазила… цела Задруга“ (ФОТО)

Зорица Марковиќ и е позната на јавноста по својот остар јазик, па така и овој пат не успеа да се воздржи да не искоментира. Имено, пејачката...
Радио Милева

Македонската ријалити девојка се (пре)сели во Белград: Елеонора станува водителка на една српска телевизија (ФОТО+ВИДЕО 18+)

Скопјанката Елеонора Миљковиќ или само Нора, засега единствената македонска преставничка во најгледаното реалното шоу  во регионот...
Радио Милева

Од затвор до водителка: Оваа српска старлета била дел од криминална група, бивша затвореничка, ријалити учесничка, а сега е ТВ водителка (ФОТО)

Нина Прља била во притвор четири месеци, по што добила алак за следење околу ногата, па со неа поминала една година во домашен притвор....
Радио Милева

Дивјачки секс во „Парови“: Пеги и Елена Петровиќ ја „искршија“ туш кабината, а нејзините воздишки и стенкања ги собраа останатите учесници во бањата (ФОТО)

Неодамна во вилата на реалното шоу „Парови“ влезе нов учесник, инаку голем пријател на Ненад Маринковиќ – Гастоз и продуцент на...
Радио Милева

Дарко Лазиќ влегува во „Задруга 4“: Пејачот е до гуша во долгови, му го земаа и автомобилот заради неплатени рати“ (ФОТО)

Фолк ѕвездата Дарко Лазиќ наскоро би требало да влезе во реалното шоу „Задруга 4“ и тоа заради пари, зашто пејачот е до гуша во долгови. Наводно,...
Радио Милева

Семејтвото Кардашијан ја извести јавноста дека нивното ријалити по 20 сезони престанува да постои (ФОТО)

Членовите на светски познатото семејство Кардашијан ја информираа јавноста дека нивното реално шоу „Во чекор со Кардашијанс“ ќе престане...
Радио Милева

Мина Врбашки е „ријалити секс шампионка“: Старлетата јавно беше интимна со најмногу мажи во „Задруга“ за три сезони на шоуто (ФОТО)

Старлетата Мина Врбашки стана позната во јавноста откако во 2017 година го обвини фолк-пејачкот Шако Полумента дека и испраќал на, тогаш...
Радио Милева

Риалити старлетата која беше избркана од „Задруга“ и беше „во шема“ со Аца Лукас, сега страсно се „залапа“ со… девојка! (ВИДЕО)

Ријалити старлетата Маријана Зоњиќ на јавноста и стана позната по тоа што беше буквално избркана од реалното шоу „Задруга“, а тврдеше...
Радио Милева

Тара Симов и Матеја се степаа во „Задруга 3“: Летаа пцости и жестоки навреди, шлаканици и тупаници… (ВИДЕО)

Тара Симов најпрвин влезе во расправија со Матеја Матијевиќ, а потоа од вербален конфликт, расправијата премина во физичка пресметка. Имено,...