работи

Пронајдени се 69 резултати на тема „работи“
Радио Милева

Снеже Велков со „нешто конкретно“ покажа како успева истовремено да спои убаво и корисно: Две во едно, а можеа да бидат и три… ама за третото фалеше уште некој! (ФОТО)

Викенд, ден недела… Штом дојде сите различно ја користат. Едни за одмор, спорт и рекреација или прошетка во природа, други за дневна...
Живот и Стил

Три работи кои задолжително мора да ги направите – на први јануари никако не плачете, а еве зошто треба да станете рано

Пробајте ги некои од овие предлози кои можат да ви помогнат да бидете посреќни во 2022 година, да имате повеќе пари… Во светот постојат...
Љубов и Секс

4 работи кои мажите би ги кажале на жената што чудо ја сакаат:Овие зборови кажуваат многу повеќе од „те сакам“

Кога мажот ќе го отвори срцето – еве 4 работи што ќе и ги каже на жената што искрено ја сака! Заблуда е дека мажите не покажуваат емоции...