признание

Пронајдени се 6 резултати на тема „признание“
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ по излегувањето од затвор откри долго чувана тајна: Во 2004-та, Ксенија Пајчин беше кај мене во станот, се забавувавме, но… (ФОТО)

Кристијан Голубовиќ зборуваше за жената што некогаш ја сакал и никој не можеше да поверува во неговите зборови, кога кажа за кого се...