ослабе

Пронајдени се 35 резултати на тема „ослабе“
Радио Милева

Каква трансформација: Пејачката Бојана Стаменов ослабе 45 килограми и изгледа непрепознатливо (фото)

Пејачката Бојана Стаменов која се бореше со вишокот на килограми, го промени животот од корен и за краток период успеа да ослабе 45 килограми. Бојана...
Радио Милева

За Бубе Јаневска годините се само бројка: Водителката се ослободи од вишокот на килограми и во стегнати панталони изгледа за чиста 10-ка

Водителката Бубе Јаневска имаме прилика да ја гледаме секој работен ден на Канал 5 телевизија. Од раните утрински часови е подготвена...
Радио Милева

Упорноста даде видливи резултати: Некогашната македонска учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ направи операција за „стеснување“ на желудникот, па сега откри колку килограми изгубила за 3 месеци

Кумановката Ивона Јовановиќ јавноста ја памети по нејзиното учество во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Ивона освои со своите вокални...
Радио Милева

Сите се прашуваат каде исчезнаа најголемите гради на Балканот: Српската пејачка ослабе, па остана без својот заштитен знак

Српската пејачка Јана Тодоровиќ благодарение на диета успеала својата линија да ја доведе до совршенство. Таа вели дека и било тешко...
Радио Милева

Ивона Јовановиќ ја критикуваа поради вишокот на килограми во „Ѕвездите на Гранд“, а сега ослабе 28 килограми: „Благодарна сум на можноста да бидам среќна и исполнета“

Кумановката Ивона Јовановиќ публиката ја памети по нејзиното учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Ивона со својот...
Радио Милева

Од депресивна буцка до заводничка: „Ѕвездата на Гранд“ се преполови, па никој не ја препозна на сцената

Ивана Богиќевиќ го привлече вниманието во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ кога се појави со минус 22 килограми. Некошната...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ во бикини ја покажа својата совршена линија, а фановите ја нападнаа: „Не мора да го експонираш својот за*дник“

Српската пејачка Милица Тодоровиќ од карантин излезе доста ослабена и изгледа речиси па непрепознатливо. Овој пат пејачката се соблече...