огласи

Пронајдени се 69 резултати на тема „огласи“
Радио Милева

Злата Петровиќ се огласи по написите дека нејзиниот син е во врска со Наташа Родиќ: „Ако децата се сакаат, нека се сакаат“

Третата сестра од Родиќ, Наташа Родиќ наводно е во врска синот на пејачката Злата Петровиќ и водителот Зоран Пејиќ Пеја, Јован Пејиќ. По...
Радио Милева

Синот на Злата Петровиќ првпат проговори за наводната врска со третата среќа од Родиќ: „Таа е добра девојка за пријателство и за нешто повеќе“

Медиумите неодамна пишуваа дека третата сестра од Родиќ, Наташа Родиќ е во врска со синот на Злата Петровиќ, Јован Пејиќ. Имено, Наташа...
Радио Милева

По написите дека Тања Савиќ е во врска се политичар, се огласи и нејзиниот се уште законски сопруг: „Ако тоа е вистина, тогаш таа е жена без морал“

Водителката Јована Јеремиќ во емисијата „Папарцо лов“ изјави дека пејачката Тања Савиќ е во врска со политичар од Босна. По оваа нејзина...
Радио Милева

Мајката на Бритни Спирс првпат се огласи за медиумите: „Ноќта пред сведочењето се јави во полиција и пријави злоставување“

Бритни Спирс и понатаму ќе биде под старателство не нејзиниот татко Џејми Спирс кој веќе 13 години има старателство над неа. Пејачката...
Мегафон

Гласот на народот посилен од глупоста на поединци: Македонија на ЕУРО 2021 сепак во „стариот“, препознатлив црвено – жолт дрес!

ФФМ се премисли… На ЕУРО 2021 одиме со „стариот“ црвено-жолт македонски дрес. Под притисок на јавноста, околу реакциите за катастрофалната...
Радио Милева

Гоце Бошковски се огласи откако испадна од „Ѕвездите на Гранд“: „За следната сезона ќе размислам добро дали вреди“

Гоце Бошковски од Прилеп настапуваше во последната сезона на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Тој се претстави со песните „Станица...
Радио Милева

По гласините дека Северина има ново момче и се сели на неговиот имот, хрватската пејачка го прекина молкот и ја откри вистината

Неодамна српски курир.рс пишуваше дека наводно хрватската пејачка Северина Којиќ е во врска со винарот Томислав Воштиниќ и наводно...
Радио Милева

По убиството на синот на еден од можните организтори на ликвидацијата на Аркан, се огласи Цеца откако некој се обиде да и го припише најновото убиство на белградскиот афалт: „Ова што го правите е монструозно!“

Војната на белградските улици не завршува. Во последните неколку години, многу луѓе беа убиени во крвави пресметки и се чини како да...