одбила

Пронајдени се 4 резултати на тема „одбила“
Радио Милева

Милица Павловиќ го одбила Милош Биковиќ… за улога: „Повеќе би се согласила да играм чистачка која му ги брише чевлите и само молчи, отколку она што ми го понуди“

Милица Павловиќ вели дека малку недостасувало прватаактерска улога  да не и биде во серијата „Пејачка“, туку во филмот „Хотел Белград“! Секси...
Радио Милева

Северина престојуваше во Белград: Игор посакал да се видат, таа не сакала ни да слушне, а уште помалку да му дојде на гости! (ФОТО)

Северина Којиќ неодамна престојуваше во Белград, но наводно ја одбила поканата на нејзиниот сè уште легален сопруг Игор Којиќ да се...
Радио Милева

Сослушан Кристијан Голубовиќ, а Станија одбила да се сретне со него: Еве што изјавил пред судот! (ФОТО)

Кристијан Голубовиќ  вчера, 23 октомври 2020 година  пристигнал во основниот суд нешто пред 13 часот за да даде изјава. Малку пред него пристигнала...