нова девојка

Пронајдени се 94 резултати на тема „нова девојка“
Радио Милева

„Заљубен сум, но не сум за брак“:  Жика Јакшиќ проговори за својата нова девојка, но ги спомена и поранешните сопруги (фото) 

Приватниот живот на продуцентот и водител Жика Јакшиќ отсекогаш ја интригирал јавноста, иако како што вели тој не гледа никаква интрига...
Радио Милева

Раскина со водителката па, се заљуби во докторката – ова е новата згодна девојка на Аца Софронијевиќ (фото) 

Хармоникашот Аца Софронијевиќ беше во долгогодишна врска со водителката Сања Ќулибрк со која се вери. Иако многумина мислеа дека ќе...
Радио Милева

Војаж објави нова фотографија со убавата девојка Тамара, а овој детаљ го привлече вниманието на сите (фото)

Познатиот млад рапер, Михајло Веруовиќ Војаж, извесен период ја криеше својата поубава половина од очите на јавноста, но реши повеќе...
Радио Милева

Таткото на Маја Маринковиќ има нова девојка:  Таки овој пат „улови“ тиктокерка и идна учесничка на „Елита“(фото) 

Радомир Маринковиќ Таки (56) фати Тиктокерка од Словенија и идна учесничка на „Елита“ Едина Шерифовиќ (35). Таткото на ријалити ѕвездата...
Радио Милева

Огњен Амиџиќ по разводот е во врска со својата колешка Мина, но Данијела никако да ја заборави: Водителот има нова љубов, ама на старата… го потсетува песната? (ФОТО)

Деновиве една од главните теми во српските и регионалните медиуми е новата љубов на Огњен Амиџиќ. Откако се дозна дека водителот е во...
Радио Милева

Војаж има нова девојка: Младиот пејач повеќе не крие дека е во среќна врска со позната убавица – „Ова е идеално“ (фото)

Младиот траперот Михајло Веруовиќ попознат како Војаж за прв пат по завршувањето на долгогодишната врска со Анѓела Игњатовиќ Бресквица...
Радио Милева

Поранешниот сопруг на Северина најде нова девојка за која велат дека е убава но и многу помлада од пејачката ( фото)

Северина имаше бурно љубовно минато, а токму кога помисли дека конечно го нашла своето мирно засолниште покрај Игор Којиќ, дојде до...