нов

Пронајдени се 11 резултати на тема „нов“
Радио Милева

Откако го продаде „Гранд“, Саша Поповиќ влезе во уште попрофитабилен бизнис, кој нема врска со естрада

Откако пред неколку месеци ги продадоа своите акции во „Гранд“, Сузана Јовановиќ и Саша Поповиќ започнуваат нов бизнис. „Купија неколку...
Радио Милева

Нема да верувате што е новиот женски предизвик на социјалните мрежи: Хартијата, навистина трпи се’… (ФОТО)

Во карантинот, очигледно најзодевно им е сепак на жените. Тоа го потврдува и најновиот предизвик, што е уште пошокантен од оној со перниците. Имено,...