навреда

Пронајдени се 11 резултати на тема „навреда“
Радио Милева

Соло „геј парада“ в црква: Лице кое се претставува како британски инфлуенсер го сквернавеше и навреди христијанското население во Македонија (ФОТО)

Деновиве социјалните мрежи одново вријат, но не од политика, иако, политиката, оваа ваквата каква што е денешнава која владее,  оддамна...
Ништо лично

Венко Филипче жестоко ги навреди музичарите: „Нека протестираат пред инфективна, пред оние што најверојатно се заразиле на нивните настапи и свадби“!

Реакциите на новите одлуки на владата по препорака на Комисијата за заразни болести за нови мерки за заштита од ковид-19, кои овој пат...
Радио Милева

Цеца одговори на прозивката дека е „српска селанка“: Имаше јасна порака за поранешниот пријател Саша Видиќ (видео)

По враќањето од Рим, Цеца Ражнатовиќ, меѓу другото, прокоментира и за провокациите што на нејзината сметка ги испрати креаторот Саша...
Радио Милева

„Неписмено и клето“: Тамара Тодевска во два реда порака доби тешки навреди, но, не остана покуса (фото)

Уште откако се врати од Евровизија и ја кажа скандалозна изјава со болчичките комбиња, а потоа следеше и настапот на парадата на гордоста,...
Радио Милева

Филип Живојиновиќ во жестока расправа по навредите кон сопругата: „Прија е ограничена, нејзиниот талент е добро да се омажи!“

Филип Живојиновиќ влезе во расправа на Твитер откако прочита дека ја навредуваат неговата сопруга Александра. На Филип не му се допаѓа...