млади

Пронајдени се 19 резултати на тема „млади“
Радио Милева

Ако Тамара Михајловска во изборниот спот им ја плесна суровата реалност в лице, па збеснаа, Слаткар вистината им ја плесна во песна: Во „Распукала Шар Планина“ го опеа егзодусот на македонската младина (ВИДЕО)

Фамозниот видеоспот од изборната кампања на ВМРО-ДПМНЕ во кој е содржана суровата вистина за заминувањето на младите од Македонија...
Радио Милева

Тамара Михајловска – девојката од изборната реклама за која се крена голема галама: „Спотот ги погоди, а реакциите се нивна немоќ да се одбранат од својот неуспех за сето тоа што ветиле за младите, а ништо не исполниле“!

Република Македонија  на 15 јули ја очекуваат вонредни парламентарни избори. Според многумина – одлучувачки… Последна шанса да...
Радио Милева

Цеца ги разоткри јавните личности: „Моите колеги си дозволуваат се и сешто само за да бидат во центарот на вниманието“

Светлана Цеца Ражнатовиќ откри дека воспитувањето е најважниот дел во растењето на детето. Таа вели дека многумина јавни личности се...