милан

Пронајдени се 6 резултати на тема „милан“
Радио Милева

Ова е синот на фолкерката Стоја и нивната потресна животна приказна: На 16 се омажила, на 17 го родила, на 19 сопругот и починал и останала сама со детето в раце на улица…

Фолкерката Стоја Новаковиќ, која имала само 16 години кога останала бремена во селото Перлез. Родила син, а потоа завршила на улица со...
Радио Милева

Северина го „киднапирала“ својот осумгодишен син од бившиот сопруг Милан, со кого детето живее: Пејачката ја чека пеколна казна! (ФОТО)

Северина Којиќ (48) наводно го „киднапирала“ својот осумгодишен син Александар! Хрватската поп-sвезда, која го загуби старателството...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ си најде откачена занимација во карантинот: Пејачката му ги офарба веѓите на татко и за да личел на Кеба, ама… (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ  никогаш не уживала толку многу со своето семејство пред да започне корона пандемијата, а нејзината забава...