марија груевска

Пронајдени се 29 резултати на тема „марија груевска“
Промотер

Македонската „Ѕвезда на Гранд“, Марија Груевска „гори целата“ од љубов, страст и возбуда во – „Горим сва“ (ВИДЕО)

Марија Груевска  уште при нејзиното учество во „Ѕвездите на Гранд“, со своите шокантно-екстравагантни стајлинзи и чудни изведби ја...
Радио Милева

Марија Груевска за промената во жирито на „Ѕвездите на Гранд“: „Тоа е голема грешка, без Карлеуша шоуто не е исто“ (фото)

Марија Груевска публиката ја запозна преку нејзиното учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Младата битолчанка...
Радио Милева

Македонската и српската Ким Кардашијан една до друга: Марија Груевска до Јелена Карлеуша – „Со божицата на сонцето во шоубизнисот“

Битолчанката Марија Груевска е една од најконтраверзните и најоригиналните учеснички во „Ѕвездите на Гранд“ и со самата појава во...
Радио Милева

Се соблече Марија Груевска: Младата битолчанка се разголе во бикини во разни провокативни пози – атрибутите во прв план

Младата битолчанка Марија Груевска големо внимание привлече со нејзиното учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Имено,...
Радио Милева

На сцената ја видовте во разни комбинации, од калуѓерка до танчерка, а вака изгледа битолчанката Марија Груевска кога ќе се соблече во бикини (фото)

Младата битолчанка Марија Груевска со нејзиното прво појавување во „Ѕвездите на Гранд“  и нејзините различни модни комбинации го...
Радио Милева

Таткото на Марија Груевска се појави пред камери и проговори за нејзините оригинални настапи во „Ѕвездите на Гранд“: „Сфативме што е шоубизнис“

Со своите оригинални настапи и модни комбинации, Марија  Груевска од Битола успеа да остави посебен впечаток во регионалното музичко...
Радио Милева

Нејзиниот татко кој е свештеник го смислил целиот концепт за настапите: Марија Груевска приреди светски спектакл во полуфиналето на „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

Марија Греувска настапуваше во полуфиналната вечер на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Имено, младата пејачка настапуваше...
Радио Милева

Ваков настап досега немал никој: Марија Груевска врзана пееше во „Ѕвездите на Гранд“ – „Ова нема конкуренција“

Марија Груевска со право ја носи титулата најекстравагантен учесник во „Ѕвездите на Гранд“. Кандидатката од Битола не престанува...
Радио Милева

Марија Груевска не престанува да изненадува: Битолчанката повторно во впечатливо издание во „Ѕвездите на Гранд“

Битолчанката Марија Груевска можеби оваа сезона е најголемото изненадување во „Ѕвездите на Гранд“. Имено, уште со првото појавување...
Радио Милева

Жирито се „стаписа“ кога ја виде со питон околу вратот: Maрија Груевска откри зошто се појави со змија во „Ѕвездите на Гранд“

Македонската кандидатка во „Ѕвездите на Гранд“, битолчанката Марија Груевска со своите оригнални настапи и изведби остави силен впечаток...
Радио Милева

Голо до препони: Уште едно уникатно модно издание на Марија Груевска, а овој пат во Србија се прошета со момчето (фото)

Битолчанката Марија Груевска е највпечатливата учесничка во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ кога е во прашање сценскиот...
Радио Милева

Марија Груевска бриљираше во „Ѕвездите на Гранд“, а дел од српските медиуми „се фатија“ за татко и: „На попот не му се допадна калуѓерскиот имиџ на ќерка му, па си замина од бекстејџот“?! (ВИДЕО)

Македонската кандидатка Марија Груевска од Битола имаше мошне впечатлив и забележителен настап во последната емисија на регионалното...