магазин

Пронајдени се 13 резултати на тема „магазин“
Радио Милева

Сандра – Африка иако е постојано гола, не би се соблекла за некој машки магазин: Еднаш се сликаше за „Плејбој“, втропат не би… било вулгарно! (ФОТО)

Иако нејзиниот  Инстаграм профил е полн со фотографии на кои таа провокативно позира прилилчно разголена во рзни секси пози во костими...
Радио Милева

Јелена Розга не била, а требала да оди „под нож“: Кога бев на почеток на кариерата, во групата „Магазин“ ме тераа да го смалам носот, а да ја зголемам устата (ФОТО)

Јелена Розга, атрактивната сплиќанка со моќен глас и привлечен стас е една од ретките кои не поминале низ естетски корекции и успева...
Радио Милева

Во врска е со Петар Грашо, а ја споредуваа со Лепа Брена: Погледнете како изгледа некогашната пејачка на „Магазин“

Фановите ја споредува со Мери Четиниќ, некои ја споредуваа и со Сања Долежал, други пак  и со Лепа Брена. Данијела Мартиновиќ својата...