мадона

Пронајдени се 62 резултати на тема „мадона“
Радио Милева

Мадона објави фотографија со синот, а нејзините следбеници ја „распнаа“ со негативни коментари: „Жено, намали со тој Фотошоп, не личиш на себе“

Поп пејачката на својот „Инстаграм“ објави фотографија со наследникот и предизвика лавина од коментари. Имено, во последниот месец...
Радио Милева

Мадона како од филм за возрасни: Пејачката објави нови провокативни фотографии, па ги разбесни фановите – „Подобра си од ова“

Мадона (63) треба да ја понесе титулата на кралица на скандалите затоа што тоа е тоа со што повеќе се занимава од музиката. По 40 години...
Радио Милева

Мадона комплетно „ремонтирана“: Поп кралицата се појави на Ем-Ти-Ви наградите препородена од темелната „доработка“ (ФОТО)

Кралицата на поп музиката, Мадона (63), се појави на доделувањето на Ем-Ти-Ви наградите во, најблаго речено, шокантно издание. Променета...
Радио Милева

Мадона „напалена“ на полна месечина: Поп кралицата како „перверзна вампирка“, би сакала да цица… ама не крв! (ФОТО)

Како што се очекуваше, кралицата на попот, Мадона, предизвика големо внимание со својот нов пост на социјалната мрежа Инстаграм. Популарната...
Радио Милева

Мадона ужива со новото момче: На поп кралицата очигледно и е повеќе од убаво секој ден, па и за Свети Валентин, иако љубовникот може да и биде… син! (ФОТО)

Кралицата на поп-музиката, Мадона, го прослави Денот на вљубените со Ахламалик Вилијамс (36), нејзиното  речиси двојно помладо момче....
Радио Милева

„Што ти се случува со лицето, не личиш на себе“: Фановите на Мадона шокирани од нејзиниот изглед (фото)

Кралицата на поп-музиката, Мадона, не престанува да ги шокира своите обожаватели со фотографии на Инстаграм. Имено, многумина коментираат...