колешка

Пронајдени се 16 резултати на тема „колешка“
Радио Милева

„Би спиел со тебе во прва прилика“: Сандра – Африка доби непристоен предлог од Слоба Радановиќ среде емисија, но дали го прифати? (ФОТО)

Слободан Слоба Радановиќ, кој беше гостин во емисијата на Огњен Амиџиќ заедно со Сандра – Африка, ртече дека таа е една од девојките...
Радио Милева

Заради зборовите на оваа колешка, Рада Манојловиќ отрча да стави нови заби: „Мене момчињата не ми наоѓаа маани, туку медиумите“ (ФОТО)

Како и многу други кандидати, така и Радмила Манојловиќ пред неколку години мораше да го трпи судот на членовите на жирито на „Ѕвездите...
Радио Милева

„Една моја колешка му праќаше фотографии од долна облека“: Рада Манојловиќ откри се што морала да трпи во врската со Харис

Рада Манојловиќ поминала низ вистинска агонија кога нејзините колешки почнале да го „напаѓаат“ нејзиното момче Харис Берковиќ. На...
Радио Милева

Милица Павловиќ е божица на добриот провод: Пееше на свадба кај колешката па направи вистинска лудница! (ФОТО)

Минатиот четврток, пејачката Даниела Кариќ и Иван Милеусниќ се венчаа, а свадбата ја организираа во вид на голема, гламурозна прослава...
Радио Милева

Кога ја слушна страшната вест за својата колешка, Јована Јоксимовиќ се расплака среде утринската програма и не можеше да продолжи да ја води (ВИДЕО)

На младата водителка на ТВ Пинк, Деа Ѓурѓевиќ утрово ја загуби раката во сообраќајна несреќа што се случи во КБЦ Драгиша Мишовиќ, а нејзината...
Радио Милева

Знам која колешка му се „пушта“ на Харис: „Моите солзи ќе го стигнат“ – Рада откри дека има непријателка од естрадата!

Српската пејачка Рада Манојловиќ не е од оние естрадни личности кои сакаат да заобиколуваат новинарски прашања со дипломатски одговори....