Радио Милева жешко и е

„Уште да сум на плажа“: Милена Антовска ја малтретираше колешката како никој, еве што правеше (фото)

„Уште да сум на плажа“: Милена Антовска ја малтретираше колешката како никој, еве што правеше (фото)

Постојат многу работи кои ја прават целината комплетна,  за некој да го покаже изгледот баш онака како што си замислил и пред очите на јавноста.

Токму тоа сега го потврди  и ТВ водителката Милена Антовска која реши да открие кој се е дел  и стои позади фотообјективот додека таа се мести за да се покаже во најдоброто светло.

Се разбира социјалните мрежи се тука за да го сподели резултатот, но Милена претходно ги ангажира сите околу неа , максимално вклучувајќи ги и колегите пред да влезе во студио.

Во најновата објава на Инстаграм на краткото стори таа со една фотографија го потврди тоа, на која лесно се забележува дека нејзината колешка, водителката Александра прави професионални движења да го долови моментот додека Милена позира  во секси стајлинг  на  високи црвени потпетици за да ја истакне женственоста.

Краткиот комбинезон кој ги направи нејзините нозе да изгледаат уште подолги  е во цветен дезен, а убаво ги покажа и на целосната фотка која ја направија и ја закачи на Инстаграм.

Објавата ја надополни со она што во моментот го посакува па им го откри и на следбениците:

– Уште да сум на плажа  – напиша и додаде емотикон  со широка насмевка, како и што позираше на фотографијата додека рацете ги држеше во вис.

Коменатрите веднаш почнаа да се нижат, а секако и Милена беше презадоволна од исходот.

фото: printskrin/instagram/milena_antovska

To top