клои кардашијан

Пронајдени се 26 резултати на тема „клои кардашијан“
Радио Милева

За нив нема корона криза: Kлои Кардашијан и Крис Џенер искеширале 37 милиони долари за реновирање на имотот

Реалити ѕвезда Клои Кардашијан и нејзината мајка Крис Џенер потрошиле огромно богатство за реновирање на нивниот имот во Калифорнија. Имено,...
Радио Милева

Кардашијанки не можат да дишат без фотошоп: Овој пат Клои позираше топлес, а она што го коригираше на сите им „падна во очи“ (фото)

Сестрите Кардашијан се зависнички од алатката за обработка на фотографии, фотошоп, и секоја од нив досега ја критикуваа дека не објавува...
Радио Милева

Клои Кардашијан на почетокот од годината имала коронавирус: „Повраќав, се тресев, имав ужасни главоболки“

Клои Кардашијан (36) имала коронавирус на почетокот на годината, а во новата епизода „Во чекор со Кардашијанс“ беше прикажана борбата...