каролина гочева

Пронајдени се 92 резултати на тема „каролина гочева“
Радио Милева

Елена Ристеска, Каролина Гочева, Снеже Велков по овој повод упатија честитки на адреса кај Панчо од „ДНК“ (фото)

Елена Ристеска, Каролина Гочева, Снеже Велков во кусите приказни на „Инстаграм“ јавно упатија честитки на адреса кај својот пријател,...
Радио Милева

Еве каде Каролина Гочева се рекреира за време на пандемијата – пејачката без шминка, а и кога е сама во природа носи маска (фото)

Додека трае пандемијата, а со тоа и вонредната состојба, полицискиот час и домашната изолација, многу потешко им паѓа на оние кои живеат...
Радио Милева

Фото предизвик во време на корона: Еве како изгледаа познатите Македонци во детството – Каролина со „бумбар“ образи (фото)

Безгрижност… Онаа што во вакво стресно, страшно и неизвесно време на болест која го окупира светот, можеме само да ја посакуваме во...
Радио Милева

Можеби четири дена порано, ама затоа пријателите на Весна – Бејби и направија волшебен роденден: Кафеана, торта и тамбураши за она: “половина век живот“ да не ја плаши (ФОТО)

Весна Бејби Петрушевска… Има ли некој што не ја знае? И по она што го работи, (а што ли се’ не сработе), до сето она што во животот...
Радио Милева

Надвор е „камен“ студено, но доволен е поглед кон објавата на Каролина Гочева за да ви стане жешко (фото)

Македонското девојче, Каролина Гочева, празничните денови ги минува со најблиските, сопругот Михаил и пријателите во родната Битола. Пејачката...
Радио Милева

„Комплекс им набиваш на помладите“: Кога Каролина Гочева во кусо здолниште ќе ги прекрсти голите долги нозе (фото)

По многуте концерти за деветиот студиски албум „Извор“, Каролина Гочева го заокружи својот последен музички проект, а оттогаш новитетите...