камери

Пронајдени се 23 резултати на тема „камери“
Радио Милева

Пејачката Мартина Парапулова за прв пат јавно прозборе за убиството на нејзиниот сопруг: „Ќерка ми се’ уште мисли дека татко и е жив“ (ВИДЕО)

Некогашната македонска поп пејачка Мартина Димовска, сега Парапулова  во 2015 година, како што објавија тогаш медиумите, се омажи за „бизнисменот“...
Радио Милева

„Простете ако не ми бил денот“: Еве како изгледаше Бубе Јаневска кога пред 12 години застана пред камери (фото)

Таа важи за една од најубавите ТВ водителки и презентерки, а не ретко можеме да ја видиме и како лице на некои реклами. Водителката и...
Радио Милева

Миљана и Зола во жешка акција за рехабилитација: Столче – троножец под камерата, за да не се види намерата (ВИДЕО)

Миљана и Зола во реалното шоу „Задруга 4“ вчеравечер беа сместени во собата за рехабилитација, каде имаа жешка акција. Тие се вовлекоа...
Радио Милева

Милена Антовска пред камери во фустанче со висок шлиц, а кога ги прекрсти нозете гледачите го изострија погледот (фото)

Она што е убаво и од Бога дадено, би било штета да се сокрива, а кога жените се свесни за своите мани и недостатоци, тогаш го истакнуваат...
Радио Милева

Бил во врска со две познати пејачки кои му беа вокали во групата, а со едната наводно имал и вистински однос пред камери додека снимале спот (ФОТО)

Групата „Моби Дик“, беше многу популарна во деведесеттите години, а пејачот и идеен творец на дуото Срѓан Чолиќ крена многу прашина...
Радио Милева

Милена Антовска во ултра мини здолниште пред камера – гледачите го изострија погледот кон долгите нозе (фото)

Она што е убаво и од Бога дадено, би било штета да се сокрива, а кога жените се свесни за своите мани и недостатоци, тогаш го истакнуваат...
Радио Милева

ТВ стриптиз во „Задруга“: Севаат голи гради и задници, учесничките веќе не се кријат од камерите (ВИДЕО)

Во реалното шоу „Задруга“ работите отидоа до таму, што повеќе никој од никого не се крие. Ниту имаат срам едни од други да водат љубов,ниту...
Радио Милева

Дарко Спејко зборува сè најлошо за себе во „Загруга“: „Влегов во ова шоу да се фолирам поради пари!“ (видео)

Кумановецот Дарко Петковски-Спејко пред нешто повеќе од недела дена стана дел од реалното шоу „Задруга 3“ и уште еднаш одлучи да се...
Радио Милева

Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски првпат проговори по разводот: „Поминав низ еден период на депресија“

Пред некој месец во медиумите како бомба одекна веста дека пејачот Даниел Кајмакоски  се разведува од неговата сопруга Кристина. Во...
Радио Милева

Скандал во „Задруга 2“: Брендон се соблече гол среде бел ден, па тргна да мавта со „патлакот“, а режијата ги исклучи камерите! (ФОТО)

Бранислав Радониќ Брендон е познат по својот егзибиционизам, истиот овој пат го повтори во „Задруга 2“. Како бањата беше зафатена, а...
Радио Милева

(ФОТО) Со чорапи над колена и кусо фустанче: Снеже Велков се враќа пред камери –вака ќе изгледа нејзиниот нов ТВ проект!

По завршувањето на Икс-фактор пред неколку години, ТВ водителката Снеже Велков се повлече од водителството и работата пред камери и...