камери

Пронајдени се 6 резултати на тема „камери“
Радио Милева

Скандал во „Задруга 2“: Брендон се соблече гол среде бел ден, па тргна да мавта со „патлакот“, а режијата ги исклучи камерите! (ФОТО)

Бранислав Радониќ Брендон е познат по својот егзибиционизам, истиот овој пат го повтори во „Задруга 2“. Како бањата беше зафатена, а...
Радио Милева

(ФОТО) Со чорапи над колена и кусо фустанче: Снеже Велков се враќа пред камери –вака ќе изгледа нејзиниот нов ТВ проект!

По завршувањето на Икс-фактор пред неколку години, ТВ водителката Снеже Велков се повлече од водителството и работата пред камери и...