есен

Пронајдени се 72 резултати на тема „есен“
Живот и Стил

Време е да го исчистите гардероберот и да се ослободите од нив: Четири есенски трендови кои тоа повеќе не се во мода

Овие парчиња облека полека заминуваат во заборав Кога некој добро познат бренд „ќе извади“ нови парчиња облека, постарите трендови...
Радио Милева

Презентерката на временска прогноза на ТВ Телма, Елена Манојловски „се разголе“ откако застуде: „Облечи се, ќе го расипеш времето“ (ФОТО)

Има една стара урбана поговорка која вели: „Облечи се, ќе го расипеш времето“, која најчесто се употребува кога некој ќе се разголи...