брза кујна

Пронајдени се 80 резултати на тема „брза кујна“
Радио Милева

Сања Савеска покажа како изгледа „готвачка брканица“ во најгледаното кулинарско шоу: Кому „му гори“ во „Брза кујна“? (ВИДЕО)

Водителката на  „Брза кујна“, Сања Савеска, гледачите секој работен ден ја следат како домаќинка на популарното кулинарско ТВ шоу...
Радио Милева

Од „Брза кујна“ јавно бараат народен лек за проблемот на водителката Сања: Фановите имаа решение, ама и куп забелешки (фото)

ТВ водителката на кулинарското шоу „Брза кујна“, Сања Савеска, гледачите секој работен ден ја следат како домаќинка на популарното...
Радио Милева

„Премногу ме повредија!“: Без љубов не се готви, а тоа бил и главниот зачин коj му недостигал на шеф Марк во „Брза кујна“ (фото)

Поминаа неколку месеци откако шеф Марк де Јонг не е дел од кулинарското шоу „Брза кујна“ каде беше  цели седум сезони. Тогаш оние кои...
Радио Милева

Водителката на „Брза кујна“ доби понуда што не се пропушта, па стана невеста: На Сања Савевска венчаницата прекрасно и стои, арно ама… само на реклама? (ФОТО)

Водителката на најзабавното кулинарско ТВ шоу, Сања Савевска која се покажа како можеби најдобриот избор до сега за оваа позиција во...
Радио Милева

Започна снимањето на новата сезона на „Брза кујна“ без шеф Марк: Водителката Сања и шеф Никола позираа со новиот готвач (фото)

Пред крајот на летото веќе започна снимањето на осмата сеозна на популарното кулинарско шоу „Брза кујна“ кое се емитува на телевизија...
Радио Милева

Шеф Никола се огласи јавно по објавата на шеф Марк дека повеќе нема да бидат колеги пред камерите на „Брза кујна“ (фото)

Деновиве преу социјалните мрежи, познатиот готвач познат од ТВ екраните, Шеф Марк, се огласи со објавата дека повеќе нема да биде дел...
Радио Милева

Во популарното кулинарско ТВ шоу досега ги менуваа само водителките, сега заминува и еден од готвачите: Шеф Марк се одјави од „Брза кујна“ (ФОТО)

Шеф Марк се одјави од популарното кулинарско шоу „Брза кујна.“ Марк де Јонг информира дека по поминати 7 сезони во шоуто подготвен е...
Радио Милева

Водителката на „Брза кујна“ пред ТВ екраните не ја гледаме да готви, а сега Сања Савеска ги покажа своите кулинарски вештини – што ќе кажат Марк и Никола?

Водителката Сања Савеска имаме прилика секој ден да ја гледаме како домаќинка во кулинарското шоу „Брза кујна“. Сања е водителката...
Радио Милева

Сања Савевска со двојна новогодошни честитка: Водителката на „Брза кујна“ и колективно и самостојно ви посакува се’ најубаво (ФОТО)

Од Новата Година не делат часови, се бројат минутите кога на полноќ ќе се поклопат стрелките на часовникот и сите ќе си посакаме поубава...
Радио Милева

Весело во студиото: Марк веќе неколку сезони готви во „Брза кујна“, а сега дојде моментот и кога запеа (видео)

Секој работен ден имаме прилика да го гледаме кулинарското шоу „Брза кујна“ кое се емитува на Сител телевизија. Веќе неколку сезони,...
Радио Милева

Сања Савеска позираше во комбинација со боите од „Брза кујна“, па им поласка на шефовите Марк и Никола: „Покрај тоа што готват фантастично, тие се и вистински шоумени“

Водителката Сања Савеска една година е домаќин на кулинарското шоу „Брза кујна“ кое се емитува секој ден на Сител телевизија. Имено,...
Радио Милева

Сања Савеска една година е домаќин на кулинарското шоу „Брза кујна“, a сега ги сумираше впечатоците од првото снимање: „Сė беше така природно и весело, јас малку изгубена“

Кулинарското шоу „Брза кујна“  на Сител телевизија важи за едно од најгледаните емисии од ваков карактер. Секој ден,  шефовите Марк...
Радио Милева

Водителката Сања Савевска како илезена од турска серија: „Брза кујна“ ли е или „Немирно лето“? (ФОТО)

Кулинарското ТВ шоу „Брза кујна“ стана една од најомилените програми од ваков жанр кај нас, но и една од најгледаните воопшто ТВ содржини...
Радио Милева

Пред неколку месеци стана татко по третпат: Прва фотографија од четиримесечната ќерка на шеф Никола од „Брза кујна“

Готвачот Никола Мишковски или познат како шеф Никола имаме прилика секој ден да го гледаме во кулинарското шоу  „Брза кујна“. Никола...