бритни спирс

Пронајдени се 76 резултати на тема „бритни спирс“
Радио Милева

Бритни Спирс се врати на Инстаграм со соопштение откако и пратија полиција: „Овој пат се претера!“ (фото)

Загрижените фанови пред неколку дена и пратија полиција во домот на пејачкта Бритни спирс поради загриженост бидејќи го избриша својот...
Радио Милева

Бритни Спирс тотално одлепи: Пејачката го изгуби компасот, а од фотографиите фановите сметаат дека и треба помош (фото)

Планетарната популарна пејачка Бритни Спирс очигледно целосно го изгубила компасот, па со секоја нова изјава или објава на социјалните...
Радио Милева

Бритни Спирс ги помина сите граници: Гола, под тушот со експицитно видео им испрати порака на родителите   

Пејачката Бритни Спирс е позната по објавувањето на провокативни фотографии на социјалните мрежи, често позирајќи гола. Сега објави...
Радио Милева

Таткото на Бритни Спирс го прекина молкот и ги шокираше сите со неговата изјава: „Без мене таа денес ќе беше мртва“ (фото)

Бритни Спирс беше под старателство на нејзиниот татко Џејми Спирс 13 години. Пејачката Бритни Спирс пред нешто повеќе од една година...
Радио Милева

Бритни Спирс објави фотографија на која е целосно гола: Нејзиниот коментар е уште поскандалозен, а милиони следбеници се прашуваат дали знамина со умот!? (фото)

Провокативните фотографии не се новитет на Инстаграм профилот на Бритни Спирс, но вчера таа објавила шокантна фотографија поради која...