боја

Пронајдени се 75 резултати на тема „боја“
Радио Милева

На прв поглед „пиштол гола“: Една фотографија на Марјана Станојковска им го помати умот на мажите кои веднаш посакаа да видат што таму има (фото)

ТВ водителката Марјана Станојковска не може глава да крене од работа и тоа многу повеќе како инфлуенсерка отколку како водителка. Доказ...
Радио Милева

За Андријана Јаневска нема машко-женски работи, а овој пат од она што го направи докажа дека е маестрална со резултат за кој и професионалците ќе и симнат капа (фото)

Веќе и птиците на гранките знаат дека мајстор за поправки и изведби во домот е многу тешко да се најде, особено во летен период, а згора...
Радио Милева

Мартија Станојковиќ не престанува да изненадува – младата пејачка повторно со нова промена на себе (фото)

Младата поп-пејачка од Куманово која стана позната преку музичкото шоу „Пинкови ѕвздички“, Мартија Станојковиќ, како да порасна преку...
Радио Милева

Сама себеси си здосади или некој друг ја убеди да направи промени: Резултатот – секако си секси…! (ФОТО)

Убавината не е пресудна,ама кај жените е и тоа како важна… И тоа како игра голема улога за самодовербата и сите останати карактеристики...