бела хадид

Пронајдени се 19 резултати на тема „бела хадид“
Радио Милева

Го напаѓа целиот нервен систем: Една од најубавите жени на светот се бори со последиците од инфективното заболување

Супермоделот Бела Хадид (26) на својот профил на TikTok објави видео во кое ја откри состојбата на лицето по претрпената инфекција на забите....
Радио Милева

Бела Хадид во микро бикини трчаше на плажата, фалеше само еден погрешен чекор и јасно ќе го покажеше меѓуножјето (фото)

Бела Хадид е без конкуренција најбараниот модел на денешницата. Практично нема луксузна модна куќа или дизајнер со кој не соработувала,...
Радио Милева

На црвениот тепих секогаш била една од најдобро стилизираните… Но, поради оваа модна комбинација Бела Хадид се чувствувала засрамено

Дури и модните божици каква што е Бела Хадид некогаш носат модни парчиња поради кои од дното на душата се каат, и тоа оние од црвениот...