аеродром

Пронајдени се 30 резултати на тема „аеродром“
Радио Милева

Дарко Лазиќ и Цоби на сослушување во полиција во Цирих: На српските пејачи им се заканува забрана за влез во Швајцарија?!

Дарко Лазиќ и Слободан Вељковиќ Цоби се повикани на сослушување од полицијата во Цирих, откако на Интернет се појави скандалозна снимка...
Радио Милева

Му се исполни сонот: Антониа Гиговска среде аеродром му приреди големо изненадување на саканиот од кое тој остана со подзината уста (видео)

Вистинската љубов не познава никакви препреки и граници, а за желбите и за сите возможни нешта кои може да се случат, се потребни само...
Радио Милева

Инцидент на аеродромот во Цирих: Рада Манојловиќ го шлакнала службеникот кога сакал да и го одземе мобилниот, па ја депортирале за Белград!

Рада Манојловиќ детално објасни што точно се случило во Швајцарија кога била задржана повеќе од час и половина на аеродромот во Цирих...
Радио Милева

Рада Манојловиќ доживеа непријатност на аеродром во Швајцарија: Пејачката наместо на настап, вратена во Србија

Српските ѕвезди освен што настапуваат во својата држава, тие имаат и мнгоу настапи и надвор од Белград. Босна и Херцеговина, Хрватска,...
Радио Милева

Наставничка како од „сајт за возрасни“ во скопското основно училиште „Лазo Ангелoвски“ (18+ ФОТО+ВИДЕО)

Учителката е избркана од училиште во Куманово, заради објавување на експлицитни фотографии и видеа. Загрижените родители информираат...
Радио Милева

„Proud“ ечеше на скопскиот аеродром: Македонскиот тим се врати дома – еве ја еуфоричната атмосфера (фото)

Македонскиот евровизиски тим пристигна дома – се врати во Скопје. Веднаш по слетувањето на скопскиот аеродром ги пречекаа армија обожаватели...
Радио Милева

Раста предизвика гнев кај народот проради скандалот кој го направи на аеродром, ама полицијата му покажа каде му е местото

Стефан Ѓуриќ Раста слета на аеродромот во Белград во петокот вечерта, а  во исто време пристигнале уште неколку авиони, со што се направила...
Радио Милева

На Карлеуша не смееле да и ја соопштат веста за смртта на мајка и: Дивна починала додека Јелена се качувала во авион

Јелена Карлеуша веста за смртта на нејзината мајка, Дивна ја дознала само што слетала на белградскиот аеродром, откако се вратила во...
Радио Милева

Се сокри со качулката: Карлеуша во ново шокантно издание на аеродором, фотографиите се шират со брзина на светлината (фото)

Пејачката и член на жирито во „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша, за чија наводна афера со фудбалерот Огњен Врањеш не престанува...
Радио Милева

Драма на скопскиот аеродром: Експлозија од багажот на македонскиот пејач направи хаос пред полетување (фото)

Подготвен да полета кон Базел во Швајцарија, македонскиот пејач Драган Величковски или попознат како Тајзи, доживеал драма пред полетување. Тој...