Радио Милева тешко да ја препознаете

Моќна трансформација: Наташа Беквалац ги воодушеви сите со новиот изглед (фото)

Моќна трансформација: Наташа Беквалац ги воодушеви сите со новиот изглед (фото)

Новосадската барбика, пејачката Наташа Беквалац, реши да направи голема промена во својот изглед.

 

Не се знае дали е тоа поради потребата од снимање видео или некој нов проект, но нема сомнеж дека ги изненади сите кога објави ново видео на социјалната мрежа Инстаграм.

Ја задржала русата коса (по која е препознатлива), но ги скратила и ги скратила шишките, а можеме да забележиме и дека ставила и сини леќи кои дополнително ја направиле пејачката речиси непрепознатлива.

Ната позираше пред камерата и гордо ги покажа промените, а луѓето ќе си ги тријат очите кога ќе ја видат. Беквалчева со години е на јавната сцена, а ваква не сме ја виделе.

фото: printskrin/instagram/bekvalceva

To top