Радио Милева ужива

Лепа Брена се опушти во хотелот: Пејачката ги крена нозете, а краткиот фустан покажа сѐ (фото)

Лепа Брена се опушти во хотелот: Пејачката ги крена нозете, а краткиот фустан покажа сѐ (фото)

Лепа Брена на својот профил сподели фотографија со која ги воодушеви нејзините многубројни следбеници.

Пејачката Лепа Брена е активна на својот Инстаграм профил каде редовно објавува моменти од приватниот живот.

Брена е на одмор во Истанбул, од каде на мрежите сподели фотографија.

Имено, таа позираше во фоајето на еден хотел, а во преден план беа нејзините долги извајани нозе по кои отсекогаш била препознатлива.

Пејачката лежеше на софата, со кренати нозе, а сите ја забележаа нејзината широка насмевка на нејзиното лице.

Покрај тоа, на споменатата слика ја додала и песната „Just relaxed“ и јасно ставила до знаење дека максимално ужива.

фото: printskrin/lepabrena

To top