Радио Милева

Краток црвен фустан и локни: Погледнете како изгледала Северина пред 35 години (видео)

Краток црвен фустан и локни: Погледнете како изгледала Северина пред 35 години (видео)

Северина важи за една од најатрактивните пејачки во регионот.

Иако не се променила многу во последните две децении, таа признала дека го оперирала носот и тоа на убедување на докторот.

„Имав операција на носот на 20 години, ме убеди докторот. Не беше подгрбавен или грд. Доаѓа еден тип кај тебе и ти вели: „Би сакал да го поправам тој нос малку“ и му го давам мојот нос. Застанав на носот, имав проблеми со дишењето после операцијата, не пред тоа. Но, тој е поубав од мојот роден. Што е, тоа е“, изјави во една прилика пејачката за хрватските медиуми.

На Јутјуб има видео од настапот на Северина, а во продолжение погледнете како изгледала:

фото: printskrin/You Tube

To top