Лице в лице ВРЕМЕ Е ЗА НОВИТЕТИ

Естрадата се спрема за мекици: Иван Јованов од „Либеро бенд“ за 40-ина дена станува татко (ВИДЕО)

Естрадата се спрема за мекици: Иван Јованов од „Либеро бенд“ за 40-ина дена станува татко (ВИДЕО)

Иван Јованов, пејачот од „Либеро бенд“, набрзо ќе стане татко, вест која ги шокираше сите. Идните родители направија прослава во присуство на најблиските пријатели и семејство, на која го открија полот на бебето кое го очекуваат.

Иван и неговата сакана на прославата дознаа дека очекуваат девојче. Во разговор за најгледаниот естраден ТВ магазин “Бекстејџ” , сега Иван откри дека за 40-ина дена ќе стане татко, но и ја откри причината поради која ги редуцираа настапите во Скопје, но и медиумските појавувања. Патем, пејачот и најави нова песна каква досега ниту еден македонски артист нема направено.

Во чекување на мекиците и новиот проект проследете што се кажа лидерот на „Либеро“ во своето мини интервју:

To top