Радио Милева ги возбуди фановите

Ана Николиќ ги остави сите без здив: Пејачката ја откри наметката и покажа што се крие под неа (фото)

Ана Николиќ  ги остави сите без здив: Пејачката ја откри наметката и покажа што се крие под неа (фото)

Музичката ѕвезда Ана Николиќ со месеци не се појавува во јавноста, но е многу активна на својот Инстаграм профил.

Николиќ постојано со својата појава ги гредизвикува фанови, а сега ги остави и без здив.

После долго време отсуство, пејачката објави провокативна фотографија на својот Инстаграм профил во која позира во минијатурно бикини, притоа истакнувајќи ги своите облини.

Во еден момент пејачката се сврте во наметката за на плажа и покажа што се крие под неа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Со вакват објава Николиќ ги возбуди фановите и го најави објавувањето на новиот албум.

Таа откри дека работи на нови песни кои ќе бидат дел од нејзиното емотивно патување, а композиторот Горан Ратковиќ Рале, со кого е во среќна врска, потврди дека овој албум ќе биде нешто посебно.

фото: printskrin/instgaram

To top