Радио Милева заводлив аутфит

Жолт фустан со интересен крој: Водителката Бојана Лазиќ со деколте до папокот (фото)

Жолт фустан со интересен крој: Водителката Бојана Лазиќ со деколте  до папокот (фото)

Српската водителката Бојана Лазиќ важи за една од најжешките и најубавите ТВ лица, а нејзините изданија често се омилени кај мажите, бидејќи обожава да го покажува своето деколте. Бојана Лазиќ синоќа во шоуто на Амиџи се појави во интересен аутфит кој вклучуваше длабоко деколте.

Секако, водителката за оваа пригода не носеше градник.

Жолтиот фустан е интересно кроен, а ретко кој би се осмелил да го носи како водителката.

Во преден план беа градите и резот што води до колковите. Жолтата боја на фустанот беше доста впечатлив избор, а се беше надградено со пердуви во иста боја на левото рамо, што на овој фустан му даде уште поголем шарм.

И овој пат нејзиниот изглед привлече големо внимание кај многу присутни, особено кај мажите.

Фото: printskrin/instagram/bojanalazic00

To top