Радио Милева ги воодушеви следбениците

Цеца Ражнатовиќ отвори профил на ТикТок: На оваа социјална мрежа го објави своето прво видео, a коментарите не запираат (видео) 

Цеца Ражнатовиќ отвори профил на ТикТок: На оваа социјална мрежа го објави своето прво видео, a коментарите не запираат (видео) 

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ отвори профил на социјалната мрежа ТикТок.

Бидејќи ја следат милион луѓе на Фејсбук и уште повеќе на Инстаграм, таа реши да се придружи сега и на ТикТок.

Таа го објави своето прво видео, а го избра она кое е создадено кога беше во Градишка и Бањалука.

@cecaraznatovicoff Moj prvi tiktok! Retrospektiva na posetu divnoj Banja Luci i Gradišci 🤍 🎥: @thesocialpapi 💇🏽‍♀️: @stevan radivojevic ♬ original sound – cecaraznatovicofficial

„Мојот прв тикток. Ретроспектива на гостување во прекрасните Бања Лука и Градишка“, напиша Цеца со видеото.  Oбожавателите и посакаа добредојде во коментарите.

Фото: printskrin/instagram/cecaraznatovic

To top