заштита

Пронајдени се 25 резултати на тема „заштита“
Радио Милева

Теа Трајковска за коронавирусот: „Никој од моите не знаат од каде и кого се заразија и покрај почитувањето на мерките!“

Коронавирусот речиси цела година ни е секојдневие кое ни носи стрес, напнатост, анксиозност, депресија, неизвеснот… но за жал за голем...
Радио Милева

Вера Мештеровиќ со „фул опрема“ кога треба да излезе од дома среде пандемија, па веднаш доби коментар: „И со маска си најубава“

Иако овие денови ги минуваме дома во карантин односно изолација почитувајќи ги мерките за заштита од корона, сепак постојат некои обврски...
Радио Милева

На ТВ во „фул опрема“: Катарина Грујиќ не оди никаде без маска и заштитни ракавици, ама само да видите што носи преку нив… (ФОТО)

Катарина Грујиќ се појави како гостинка на едно ТВ шоу во „фул опрема“: заштитни  нараквици, маска и средство за дезинфекција.Здравјето...
Радио Милева

Наоми Кемпбел непрепознатлива: Славниот модел се појави на аеродром, но никој не ја препозна, а еве и зошто?! (ФОТО)

Познатата манекенка и топ модел Наоми Кемпбел (49) обожува да патува. Често објавувајќи фотографии и видеа на кои се гледа колку внимава...