временска прогноза

Пронајдени се 21 резултати на тема „временска прогноза“
Радио Милева

Наташа Алексоска секогаш ја гледате закопчана до грло, а вака изгледа презентерката на временската прогноза на МТВ, на плажа во бикини (ФОТО)

Презентерката на временската прогноза на МТВ, атрактивната Наташа Алексоска ја гледадате секоја вечер. Секогаш  дотерана, стокмена,...
Радио Милева

Презентерот на временската прогноза на ТВ Сител се пофали дека е најдобриот на сите времиња, ама брзо го „приземјиа“: Кој му го „спушти“ на Спасе – Рола… „до бола“!? (ФОТО)

Него го гледате речиси секоја вечер во информативните изданија на „ТВ Сител“, иако не е ниту информативец, ниту новинар… Да, порано...
Радио Милева

Елена Манојловски од ТВ Телма – презентерка на временска прогноза со „чувство за осет“: Некои тоа го сакаат… влажно! (ФОТО)

Згодна, привлечна, сексапилна… Елена Манојловски, презентерката на врем,енската прогноза на ТВ Телма е една од оние кои барем за миг...
Радио Милева

Презентерката на временската прогноза на Телма сликовито покажа какво ќе биде времето, па тргна да се соблекува… (ФОТО)

Презентерката на временската прогноза на „ТВ Телма“, Елена Манојловски секогаш елегантна и стокмена, ама и привлечна, атрактивна,...
Радио Милева

Презентерката на временската прогноза на „Телма“ покажува дека од она што го има, жешко е и под клима! (ФОТО)

Елена Манојловски е однеодамна лице од ТВ екраните. Доколку сакате да дознете какво ќе биде утре времето или пак во текот на следните...
Радио Милева

Ксенија Бујишиќ презентира временска прогноза на Прва: Бившата девојка на синот на Цеца повторно актуелна (ФОТО)

На Прва ТВ почна да емитува нова утринска програма, заедно со познати лица, Јована и Срѓан, а покрај нив во неа се појавува уште една позната...