временска прогноза

Пронајдени се 43 резултати на тема „временска прогноза“
Радио Милева

Презентерот на временската прогноза на ТВ Сител се пофали дека е најдобриот на сите времиња, ама брзо го „приземјиа“: Кој му го „спушти“ на Спасе – Рола… „до бола“? (ФОТО)

Него го гледате речиси секоја вечер во информативните изданија на „ТВ Сител“, иако не е ниту информативец, ниту новинар… Да, порано...
Радио Милева

Антониа Гиговска пати од несоница, Спасе – Рола тргна да и го реши проблемот, па и презентерот на временската прогноза на „Сител“ заврши буден! (ВИДЕО)

Антониа Гиговска последниве недели е во фокусот на вниманието на јавноста и тоа не заради песните и музиката, туку заради сето она што...
Живот и Стил

ВИДЕО: Метеоролог во живо им се јавил на своите деца за да ги предупреди за тоа што доаѓа – знам што прават и дека не ме гледаат мене!

Додека известуваше во живо за времето во четвртокот, Даг Камерер, главен метеоролог во NBC Вашингтон, сфати дека, според извештајот на...
Радио Милева

Марија Егеља во секси издание: Што и се мафташе меѓу нозе во ултракусото фустанче на убавата српска ТВ презентерка на временска прогноза?

Марија Егеља важи за една од најубавите и најзгодните српски ТВ презентерки, а таа уште еднаш покажа и зошто! Сексапилната убавица ги...
Радио Милева

Презентерката на временска прогноза на ТВ Телма, Елена Манојловски „се разголе“ откако застуде: „Облечи се, ќе го расипеш времето“ (ФОТО)

Има една стара урбана поговорка која вели: „Облечи се, ќе го расипеш времето“, која најчесто се употребува кога некој ќе се разголи...
Радио Милева

Нада Топчагиќ во утринската програма во живо и влета на презентерката на временска прогноза: „Ме слушал ли ти мене“?

Додека презенрерката Марија Егеља ја презентираше временската прогноза во утринската програма живо, во презентацијата и влета фолк...
Радио Милева

Пред да се омажи презентираше временска прогноза, а сега е на големата блескава сцена: Знаете ли на која атрактивна ТВ водителка Лепа Брена и е кума? (ФОТО)

Иако таа е една од најатрактивните српски водителки,  само малкумина знаат интересни детали од нејзиниот приватен живот. Имено, малкумина...
Радио Милева

Ова лето Елеонора Миљковиќ е на временска прогноза на ТВ Ред … и на сладолед: Погодете во што е повешта со јазикот? (ФОТО)

Македонската ријалити учесничка и модел, Елеонора Миљковиќ науми, тргана и го оствари својот сон – да стане ТВ водителка. И тоа не...
Радио Милева

Џенет Гарсија е најсекси презентерка на временска прогноза на светот: И да врне и да вее, штом ја здогледате неа, сонце ќе ве огрее! (ФОТО)

За можеби најатрактивната презентерка на временска прогноза на планетата, Џенет Гарсија, се вели дека има најсекси задник на светот....
Радио Милева

И најпознатата презентерка на временска прогноза отвори сопствен сајт за возрасни: Црвено мрежесто боди, секси пози, танга и голо га*е за најава (ВИДЕО)

Мексиканската презентерка на временска прогноза Џенет Гарсија е позната како најзгодното и најатрактивно ТВ лице, но и сопственичка...
Радио Милева

Најсексапилната презентерка на временска прогноза на сајт за возрасни: Џенет Гарсија секој би ја… гледал со часови (ФОТО+ВИДЕО)

Мексиканската презентерка на временска прогноза Џенет Гарсија е позната како најзгодната и најсексапилна ТВ личност, но и сопственичка...
Радио Милева

Презентерот на временска прогноза на „Сител“ „ги подбра“ инфлуенсерките, а индиректно и колешката на која и е и „личен асистент“: Кој го „исфрустрира до бола“ Спасе – Рола? (ФОТО)

Светот се повеќе почна да живее виртуелно. Социјалните мрежи оддамна станаа „главно корзо“ за средби со познати  и непознати пријатели,...
Радио Милева

Најсексапилната презентерка на временска прогноза направи пеколно жешки кадри од својот гол задник – гледате на своја одговорност (фото)

Презентерката на временска прогноза со потекло од Мексико, Џенет Гарсија (29), позираше во кратки шорцеви со леопард принт и ја разбуди...