виктор апостоловски

Пронајдени се 13 резултати на тема „виктор апостоловски“
Лице в Лице

Виктор Апостоловски: Имам проблем со недовербата кај жените, а кога сум во врска не гледам на страна (ВИДЕО)

Кога во февруари ја испеа „Супермен“ на домашниот избор за Евросонг, на Виктор Апостоловски му се случува истата приказна како во времето...
Радио Милева

Таа сега е мажена, а тој во друг филм: Поранешната македонска љубовна двојка по неколку години на иста сцена (фото)

Од почетокот на нивната врска поминаа доста години, а пак од нивното раскинување околу пет. За време на музичкото шоу „Идол“ нивните...